Часті питання - (FAQ)

Навіщо мені реєструвати тут свою машину?

Щоб мешканці та охорона знали, що ви мешканець ЖК Казка, що ви маєте право на в’їзд і парковку на території ЖК. Щоб у разі позаштатних ситуацій (ДТП, пожежа, блокування, забуте світло, відчинені двері/вікна тощо) працівники охорони мали змогу зв’язатися з вами. Щоб перед вашою машиною піднявся шлагбаум, коли ви приїдете додому.


Я вже реєструвася у охорони, навіщо мені реєструватися ще раз?

Так, охорона має свою "базу". Це - файл формату Excel, який підтримувався силами працівників охорони. За декілька років інформація в ньому дещо застаріла. Щоб навести лад з парковкою, актуалізувати дані, спростити і прискорити пошук власників авто - ми, мешканці, керівництво охорони і керівництво ЖЕКу (в особі колишнього управляючого Герасимчука М. О.) домовилися створити єдину базу автотранспорту ЖК Казка.
Нова реєстрація стартувала з осені 2020 р. Спочатку автовласники заповнювали паперові бланки, а коли був створений цей сайт - ми розпочали реєстрацію онлайн. Силами активістів усі паперові бланки були оцифровані та внесені у нову базу.
Станом на квітень 2021 р. вже зареєстровано близько 500 машин. Хто ще не зареєструвався - прохання це зробити.
Але перед тим як реєструватися, спочатку перевірте, можливо ваше авто вже зареєстроване?


Чи можу я внести скорочений номерний знак своєї машини?

Можете. Але це не буде вважатися за коректну реєстрацію. З часом такі номери будуть видалені. Будь ласка, введіть номер повністю. Номер машни - не є таємницею, а неповні дані ускладнюють роботу з базою.


Я зареєструвався! Але моєї машини нема в базі!

Будь ласка, ознайомтеся з цією інформацією: Як правильно шукати в базі АвтоКазка. Якщо питання залишилося - напишіть нам через форму зворотнього зв'язку.


Як я можу відкорегувати внесені дані? Чи є особистий кабінет для зареєстрованих мешканців?

Особистий кабінет - планується. Мешканцям буде надана можливість підтримувати свою інформацію у актуальному стані.
Наразі, щоб внести корективи в реєстрацію - будь ласка, скористуйтеся формою зворотнього зв'язку


Я вже зареєструвався онлайн. Але в мене з’явилася ще одна машина. Як мені її зареєструвати поки немає особистого кабінету?

Будь ласка, зареєструйте машину через форму Реєстрації автовласника з авто, внесіть актуальну інформацію про себе і дані про нове авто. Раніше зареєстровані автомобілі вносити не треба!


Я продав авто/квартиру. Як мені видалитися з бази?

Будь ласка, напишіь нам.


Коли я зможу перевірити, чи зареєстровані на мою адресу "ліві" машини?

Незабаром. Ця можливість розробляється. Ми повідомимо про це в офіційному вайбер-чаті ЖК Казка та на головній сторінці сайту.


Як я можу поставити інше запитання і отримати відповідь?

Скористуйтеся формою зворотнього зв'язку, де не забудьте вказати свою електронну адресу, щоб ми могли відповісти вам.


... накопичуємо питання ...